OFERTA

Jeżeli trafiłeś na moją stronę to najprawdopodobniej:
  • Albo spodobała Ci się strona, którą zrobiłem i kliknąłeś na link kierujący do mnie.
  • Albo wpisałeś w Google frazę ”pozycjonowanie stron internetowych Poznań” i wyszukiwarce moja strona wyskoczyła na wysokiej pozycji. Samo to świadczy już o tym, że umiem pozycjonować strony www i znam się na tym.
Specjalizuję się w tworzeniu i pozycjonowaniu stron internetowych dla małych firm, tzw. wizytówek. Tworzę strony responsywne, czyli takie, które oprócz komputerów wyświetlają się bezproblemowo na urządzeniach mobilnych (smartfonach i tabletach). Oprócz tego dodatkowo administruję stronami www.
Jożik pozycjonowanie i projektowanie stron internetowych Poznań
Internet stał się częścią naszego codziennego życia. Jest to fakt, który zmienił świat i tej zmiany nic już nie cofnie. Chyba, że wybuchnie jakiś globalny kataklizm i wtedy cofnie nas do epoki parowej. W związku z powyższym brak pozycjonowania strony jest równy z brakiem widoczności w internecie. Jeżeli ktoś jest np. hydraulikiem, Złotą Rączką, kominiarzem, malarzem to taki brak widoczności w sieci oznacza, że nie dociera się ze swoją stroną www do potencjalnych klientów. Dlatego też tak ważne jest pozycjonowanie strony internetowej. Im wyżej nasza strona wyświetla się na daną frazę w wyszukiwarce, tym więcej osób ma szansę nas znaleźć.
O tym czy jestem skuteczny w pozycjonowaniu stron internetowych, niech świadczą zrealizowane przeze mnie projekty.