REALIZACJE

O skuteczności w pozycjonowaniu stron internetowych, niech świadczą czyny a nie tylko słowa. Każdy sam może sobie sprawdzić, na której pozycji wyświetlają się w wyszukiwarce Google zlecone przez klientów frazy.
Pozycjonowanie strony Escalada Poznań

Firma ESCALADA

www.escalada.pl
Klient zlecił stworzenie i wypozycjonowanie strony WWW, która będzie responsywna. Strona wypozycjonowana na hasła: ”alpinistyka przemysłowa Poznań”, ”firma alpinistyczna Poznań”, ”prace alpinistyczne Poznań”.
Pozycjonowanie strony Drewkol Poznań

Firma DREWKOL

www.drewkol.net
Strona stworzona pod dokładnymi wytycznymi Klienta. Firma sprzedaje pocięte drewno kominkowe w Poznaniu i w jego okolicach. Tak więc strona została wypozycjonowana na hasła: ”drewno kominkowe Poznań”, ”drewno kominkowe Swarzędz”, ”drewno opałowe Poznań”, ”drewno opałowe Swarzędz”. Stronę administruję i dbam nad jej pozycjonowaniem.
Pozycjonowanie strony Tanto Poznań

Firma TANTO

www.tanto.pl
Klient zażyczył sobie, aby jego strona była wypozycjonowana w wyszukiwarce google. Dokonałem optymalizacji kodu i wypozycjonowałem na hasła: ”sztuki walki Poznań”, ”klub sztuk walki Poznań”, ”sztuki walki dla dzieci Poznań”, ”sztuki walki dla przedszkolaków Poznań”. Po wypozycjonowaniu strony, Klient zlecił, abym administrował stronę i czuwał nad jej pozycjonowaniem.